|   |   |   |   |   |   |   |   |   |  
 
.
 


به استحضار همكاران محترم و خوانندگان عزیز می رسانیم به علت تاَُخیر اجرای ردیف 86 بند 62 ماده واحده قانون بودجه سال 1392 بالاجبار بیش از 1000 نفر از كارگزارن مراكز مخابرات روستایی كشور از اقصی نقاط استانهای مختلف در روز دو شنبه مورخه 17 مهر ماه 1392 مقارن ساعت 7 صبح  جلوی شركت مخابرات ایران در پایتخت كشور گردهم آمدند و تقاضای اجرای بند قانون مذكور را از حوزه مدیریت شركت مخابرات ایران نمودند . كه در همان روز ساعت 11 جلسه ای بین هیئت مدیره مخابرات ایران و مدیر عامل و معاونت نیروی انسانی و نمایندگان این قشر در محل معاونت نیروی انسانی مخابرات ایران محقق گردید كه بعد از بحث و مباحثه به توافقاتی رسیدند و در ساعت 5 بعدالظهر تجمع كنندگان مشروط به اینكه صورت جلسه مطرح شده مغایر قانون نباشد و مجلس شورای اسلامی آنرا تایید نماید محل گردهمایی را ترك نمودند .

از آنجا كه تاُمین اجتماعی نیز در قانون مكلف به استمرار بیمه این كارگزاران بوده و در اجرای آن تعلل نموده . این افراد در روز 3 شنبه مقارن ساعت 8 صبح  جلو سازمان تاُمین اجتماعی كشور گرد هم آمدند و بعد از آن مقارن ساعت 10 صبح الی 18 در جلو مجلس شورای اسلامی تا محقق شدن صورت جلسه اقامت نمودند ، كه در ساعت 11 نمایندگان محترم مجلس آقایان : محجوب ، سبحانی فر، خضری جلو درب شمالی در جمع این بزرگواران قرار گرفتند و قول اجرای مُرّ قانون را دادند كه مورد تشكر جمعیت كثیركارگران مخابرات روستایی قرار گرفت ، كه جا دارد ما كارگران مراكز مخابرات روستایی كشور از مجلس شورای اسلامی و نمایندگان محترم مجلس و به ویژه از نمایندگان ملی كشور كه بطور ویژه مجدانه ما را یاری نمودند و در طی سه سال و اندی 2 ماده واحده مصوب نمودند تا حقوقمان احیا گردد . یعنی آقایان : دكتر محجوب ، سبحانی نیا ، و جناب مهندس سبحانی فر ، قاضی پور ، نعمتی، خضری و نمایندگان استان كردستان و آذربایجان غربی تقدیر و تشكر نمائیم ، چرا كه نمایندگان محترم مجلس كه از آنها نام برده شد بیش از سه سال در امر ورود به مجلس و كمیسیونها و اسكان و حمایت های ویژه و غیره ما را دلسوزانه و پدارنه یاری و حمایت نمودند .

در روز 4 شنبه 17 مهر ماه 1392 به علت مغایرت صورت جلسه با محتویات قانون همین جمع به شركت مخابرات ایران مراجعه نمودند و مجدد خواهان اجرای صحیح قانون مذكور شدند كه بعد از ساعاتی در ساعت 11 نمایندگان كارگران با حوزه مدیریت مخابرات به تفاهماتی رسیدند كه بعد از صورت جلسه نمودن تفاهمات در سه بند ، صورت جلسه مذكور به امضاء رئیس هیئت مدیره مخابرات ایران و مدیر عامل و معاونت نیروی انسانی و رئیس حراست و نمایندگان كارگزاران رسید و بعد از آن كلیه همكاران در نماز خانه مخابرات ایران با رئیس هیئت مدیره مخابرات جناب آقای دكتر سید هاشمی ملاقات نمودند و نسبت به موضوعات بوجود آمده نسبت به یكدیگر دلجویی نمودند و جناب آقای دكتر ابراز داشتند  بزودی این صورت جلسه جهت اجرا به استانها ابلاغ می گردد . تا اینكه با وحدت در كنار هم جهت رونق اهداف شركت فعالیت مجدانه ای را در پیش بگیریم .

و بعد از آن در ساعت 12 ظهر روز چهار شنبه همه همكاران به شهرهایشان برگشتند و این صورت جلسه به رویت نمایندگان خبره مجلس رسانده شد كه از تفاهم بوجود آمده بین طرفین ابراز خرسندی نمودند و نیز قول مساعدت پیرامون محقق شدن بند 3 صورت جلسه و رفع اشكالات در طی اجرا را به ما دادند .

در پایان شورای هماهنگی مراكز مخابرات و ICT روستایی تقدیر  و تشكر می نماید :

1-  تقدیر و تشكر ویژه به عمل می آید از كلیه همكاران عزیزی كه در طی این سه روز از استانهای مختلف كشور به الاخص استانهای خراسان رضوی ،خراسان شمالی ، خراسان جنوبی ، لرستان ، كردستان ، آذربایجان غربی ،خوزستان ،كرمان ، قزوین ، همدان ، فارس ، هرمزگان ، سمنان و نیز همكاران اسبق كه در گذشته یاور ما بودند و ما را یاری نمودند .

2- تقدیر و تشكر ویژه به عمل می آید  از رئیس هیئت مدیره شركت مخابرات ایران جناب آقای دكتر سید هاشمی و مدیر عامل و معاونت نیروی انسانی و به ویژه رئیس حراست شركت مخابرات ایران پیرامون تعاملات و تفاهمات و وعده اجرای سریع مصوبات .

و مازاد بر آن از جناب آقای دكتر محجوب نماینده مردمی و ملی پایتخت و دبیر خانه كارگر و حامی و رئیس فراكسیون كارگران در مجلس شورای اسلامی به جهت حمایتهای خاص از اقشار ضعیف جامعه و ما روستا نشینان و اینكه اسكان مادر این 3 روز را در پایتخت تهیه نمودند و برادر بزرگوار جناب آقای دكتر محمودی در خانه كارگر كمال تقدیر و تشكر را داریم .

شورای هماهنگی مراكز مخابرات و ICT روستایی كشور

مشاهده عکسها در ادامه مطلب

--------------------------------------------------------
---------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------
---------------------------------------------

------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------
-----------------------------------------------------
-------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------

----------------------------------

==================================================


---------------------------------------
-------------------------------
-------------------------------
----------------------------------
----------------------------------

---------------------------
-----------------------------------------
---------------------------------------
------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی

سرگرمی و تفریحی نیک فان دات کام

گروه اینترنتی اطلس

نیک فیس

طراحی سایت

طراحی بنر و هدر

طراحی قالب وردپرس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic