|   |   |   |   |   |   |   |   |   |  
 
.
 
 
تاریخ ارسال : دوشنبه 28 اسفند 1391


shoraye shahro_roosta

با توجه به تفاهم انجام شده با وزارت کشور در خصوص انجام ثبت نام داوطلبین شوراهای اسلامی شهر و روستا از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت در کشور؛ از دفاتری که مایل به مشارکت در این طرح هستند دعوت می گردد در فراخوان زیر ثبت نام نمایند.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، با توجه به این که اطلاعات ثبت شده بر اساس خود اظهاری دفاتر می باشد، لذا هرگونه مغایرت در اطلاعات اعلام شده تخلف محسوب می گردد.
لازم به ذکر است از کلیه دفاتر قبل از ارائه خدمت بازدید به عمل آمده و پس از تأیید توسط بازرسین، خدمات احصاء می‌گردد. همچنین از دفاتر پیشخوان درخواست می گردد آدرس پستی خود را با دقت کامل درج نمایند.
زمان مشارکت در فراخوان از ساعت 12 روز چهارشنبه 91/12/23  لغایت ساعت 24 روز دوشنبه 92/1/5 می باشد و قابل تمدید نخواهد بود.

ورود به صفحه ثبت نام


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : دوشنبه 28 اسفند 1391


niordc E0

به پیشنهاد یونس کازرانی رییس انجمن صنفی استان گلستان؛ فراخوان تکمیلی مربوط به ثبت سفارش برای محصولات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران تا روز دوشنبه مورخ 92/1/5 برای دفاتر پیشخوان دولت شهری و روستایی استان گلستان تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، از کلیه دفاتر استان گلستان دعوت می‌گردد نسبت به ثبت نام در فراخوان شناسایی دفاتر شرکت کرده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نماید. یادآوری می‌گردد با توجه به اینکه اطلاعات وارد شده از طریق سازمان بررسی شده و بازدید به عمل می آید، لذا هرگونه مغایرت متوجه مدیر دفتر پیشخوان می‌باشد.
مدت زمان فراخوان از ساعت 8 روز شنبه مورخ 91/12/28 تا ساعت 24 روز دوشنبه 92/1/5 می باشد. لطفا اطلاعات خود را به صورت کامل وارد نمایید.

ورود به صفحه ثبت نام


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


arme sazmane omure maliati keshvar

با دستور معاون پژوهش، برنامه ریزی و امور بین الملل سازمان امور مالیاتی، سامانه مالیات مشاغل خودرو حسب ابلاغیه ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت، از طریق پورتال متمرکز خدمات الکترونیک پیشخوان epishkhan.ir ارائه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، محمد رضا عبدی در نامه ای به مدیرکل امور مالیاتی استان فارس با تأکید به ارائه خدمات از طریق دفاتر پیشخوان اعلام کرد خدمات باید از طریق پورتال متمرکز کانون ارائه گردد.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : یکشنبه 27 اسفند 1391


acc tpo_11

به اطلاع دفاتر مشارکت کننده در طرح خدمات کارت الکترونیکی مبادلات مرزنشینی می‌رساند، زمان ثبت نام مرزنشینان تا تاریخ 92/1/15 تمدید شد و در حال حاضر از نظر زمانی محدودیتی برای دریافت پرونده از مردم وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، جهت شناسایی کلیه افرادی که تاکنون مدارک خود را به دفاتر تحویل داده اند، لازم است کد ملی و شهر محل سکونت در سیستم درج و پرونده ایجاد گردد. همچنین یادآوری می‌گردد دفاتر برای تکمیل لیست پرونده‌ها، می‌توانند پس از وارد نمودن کلیه پرونده‌ها اقدامات لازم را اعمال نمایند. 
لازم به تذکر است در صورتی که کد ملی و شهر محل سکونت پرونده‌ها به درستی درج نگردد، در پایان طرح امکان تکمیل پرونده وجود ندارد. همچنین در خصوص پرونده‌های برگشتی خطا دار که تأیید نهایی شده اما تایید مرکز نشده اند، دفاتر تا اعلام بعدی اقدام خاصی انجام ندهند.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : پنجشنبه 24 اسفند 1391


با توجه به بخشنامه ابلاغی از سوی مدیریت محترم امورشعب بانک ، اخرین روز کاری جهت ارائه خدمات بانکی روز سه شنبه مورخه ۲۹/۱۲/۹۱ میباشد .سامانه سیمیا تا ساعت ۱۱:۳۰ مورخه فوق جهت ارائه خدمات بانکی فعال یوده و ساعت فوق قابل تمدید نمیباشد .لذا لازمست به گونه ای برنامه ریزی شود که در تاریخ یاد شده کلیه عملیات روز انجام گردد.
نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : پنجشنبه 24 اسفند 1391


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کارگر نیوز، شورای عالی کار متشکل از نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در نشست امروز بعدازظهر دوشنبه 21 اسفند خود حداقل دستمزد سال آینده میلیون‌ها کارگر و مشمول قانون کار را تعیین و تصویب کرد.

بر پایه این گزارش، حداقل دستمزد سال 92 که باید از سوی بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی مختلف کشور اجرا شود، به میزان 487 هزار و 125 تومان تعیین و تصویب شد.

آخرین حداقل دستمزد در اسفندماه سال 91 به تصویب شورای عالی کار رسیده بود که میزان آن برای اجرا در سال جاری با 18 درصد افزایش 389 هزار و 700 تومان تعیین و تصویب کرد.
نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


خبرگزاری فارس: مدیرعامل پست‌بانک برکنار شد/ تعیین سرپرست با حکم وزیر ارتباطات

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، شرکت مشمول اصل 44 پست بانک در شرایطی از زمان ورود به بورس تا واگذاری سهام و مدیریت و برگزاری مجمع و غیره با چالش مواجه شد و این شرکت به تازگی با تغییر و تحولاتی در حوزه مدیریت مواجه شده است.

براساس این گزارش، در پی برگزاری مجمع فوق‌العاده‌ 26 مرداد، ترکیب هئیت مدیره جدید پست بانک بعد از ماه ها کش و قوس مشخص شد و طی آن وزارت اقتصاد به نمایندگی از دولت، دو شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت گیلان و آذربایجان شرقی ، مدیریت سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران به همراه شرکت سهامی بیمه ایران ، 5 عضو حقوقی هیئت مدیره پست بانک را تعیین کردند.

در این میان صلاحیت مرتضی دستجانی فراهانی، حسن علی ضیایی و حمزه پور توسط بانک مرکزی تایید شده، ولی تایید دو عضو حقیقی دیگر تاکنون نهایی نشده است.

این در حالی است که آخرین تحولات شرکت بورسی و مشمول اصل 44 پست بانک با تغییر مدیرعامل و سرپرستی فراهانی با حکم وزیر ارتباطات همراه شده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد، از روز گذشته نام محبیان عراقی مدیرعامل تا چند روز گذشته پست بانک از سایت این شرکت حذف شده است، از طرفی دیگر طی حکمی توسط محمدحسن نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،مرتضی دستجانی فراهانی به سمت «سرپرست پست بانک ایران» منصوب شده است.

در این حکم که براساس پیشنهاد و تأییدیه معاون نظارتی بانک

مرکزی جمهوری اسلامی صادر شده، آمده است:

بدین وسیله جنابعالی را با توجه به سوابق و تجارب مدیریتی به عنوان سرپرست موقت این بانک منصوب می‌نمایم. امید است در جهت تحقق اصول چهارگانه دولت خدمتگزار شامل؛ عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی کشور و همچنین نصب العین قراردادن تقوای الهی برابر چارچوب شرح وظایف محوله جدیت و تلاش وافری را ایفاء نمائید. توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.»

برپایه این گزارش، هم اکنون درسایت پست بانک نام علی نعمتی و عادل قبادی زاده به عنوان دو عضو حقیقی هیئت مدیره درج شده است.

سهام پست‌بانک بعد از کش و قوس و کشف قیمت 230 تومانی هر سهم در 11 آبان سال 89 و واگذاری حدود 10 درصد سهام  وارد بورس شده، اما این شرکت 56 میلیارد تومانی به دلیل بروز وقایعی عنوان پر چالش‌ترین و درعین حال عجیب‌ترین شرکت مشمول اصل44 را به خود اختصاص داده است.

این شرکت علاوه بر مباحث مدیریتی تاکنون مجمع سالانه دوسال مالی89 و 90 را برگزار نکرده و بازدهی سهام آن در سال جاری با منفی 8 درصد مواجه شده است.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : چهارشنبه 9 اسفند 1391


سرتیپ محمد حسن نامی با حضور در مجلس، برنامه های خود برای نه فقط 6 ماه باقی مانده از دولت احمدی نژاد، بلکه برای دولت بعدی به صورت پازل وار در حیطه وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات شرح داد.مهمترین برنامه وی اجرای احکام برنامه پنجم توسعه است که شامل حمایت و برقراری شبکه توسعه، تجارت الکترونیک، پیشرفت در شبکه مالیاتی کشور، توسعه شبکه علمی، توسعه شبکه آموزشی، توسعه شبکه اسناد و املاک کشور و محقق کردن کاربرد فناوری اطلاعات در کنترل فرایند نفتی و دفاع سایبری خواهد بود.
وی همچنین با توجه به اهمیت تمرکز بر سیاست گذاری و تصمیم گیری و هماهنگی در فضای مجازی و دستور رهبر معظم انقلاب در ایجاد شورای فضای مجازی تاکید کرد که این وزارتخانه بیشترین ارتباطات را با این شورا برقرار خواهد کرد.
سرتیپ نامی در حوزه مخابرات به منظور رفع دغدغه نمایندگان تاکید کرد که مشکل کارگزاران مخابراتی باید به سرعت حل شود . وی افزود تعریف نحوه همکاری کارگزاران با شرکت مخابرات به صورت پیمانکاری و قراردادی در دستور کار قرار خواهد گرفت. تقویت نظارت بر حوزه های خصوصی و تنظیم مقررات و روابط بین اپراتورها بر اساس اصل 44 از موارد دیگری است که وی پیگیر خواهد شد. نامی تاکید کرد راه اندازی اپراتور دوم جلوگیری از انحصار خدمات ارتباطی بود و در حال حاضر مهمترین دغدغه اطمینان از ارائه خدمات مطلوب به مردم است و بر اساس بند الف ماده 45 و بند ت ماده 46 اگر اپراتورهای مخابراتی نتوانند خدمات مناسب به ملت ارائه دهند، با سخت گیری و جریمه مواجه خواهند شد.

امیدواریم با انتخاب سرپرست جدید وضعیت کارگزارن به اصطلاح  مخابرات!  بهبود پیدا کنه ! و از این وضعیت نا بسامان بیرون بیان ، کارگزارانی که بعضا با سابقه ای بالای 15 سال و خدمات صادقانه به مردم مناطق محروم روستایی حتی از ابتدایی ترین حق خود یعنی بیمه محرومند!!! انشالله وزیر محترم به قول و وعده خود عمل کند و نه به خاطر رای اعتماد از نمایندگان وعده حل مشکلات کارگزاران را داده باشد . گر چه از این وعده ها در این چند سال بسیار تکرار شده!!!

نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی

سرگرمی و تفریحی نیک فان دات کام

گروه اینترنتی اطلس

نیک فیس

طراحی سایت

طراحی بنر و هدر

طراحی قالب وردپرس

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو