|   |   |   |   |   |   |   |   |   |  
 
.
 
 
تاریخ ارسال : چهارشنبه 31 خرداد 1391


 نسخه اینترنتی اظهارنامه های جدید مالیاتی در پایگاه اینترنتی سازمان امورمالیاتی به نشانی www.tax.gov.ir شبانه روز در دسترس فعالان اقتصادی و صاحبان مشاغل است و ادارات مالیاتی سراسر کشور آماده دریافت اظهارنامه های تکمیل شده مالیاتهای مستقیم عملکرد سال گذشته تا سی و یکم تیر ماه هستند.

وی با بیان اینکه دستورالعمل استفاده ازاظهارنامه های الکترونیکی در سامانه سازمان امور مالیاتی درج شده است افزود: مودیان مالیاتی می توانند نسخه ای از اظهارنامه های مالیاتی را از روی پایگاه اینترنتی سازمان امور مالیاتی بر روی رایانه خود ذخیره و پس از درج اطلاعات خواسته شده، آن را به صورت الکترونیکی به سازمان امور مالیاتی ارسال کنند.
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت : مودیان علاوه بر پایگاه اینترنتی سازمان امور مالیاتی می توانند به صورت حضوری اظهارنامه های مالیاتی را از ادارات مالیاتی دریافت و پس از تکمیل و مهر امضا ، آن را به صورت دستی یا با پست به همان ادارات تحویل دهند.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی ارائه اظهارنامه به صورت الکترونیکی را موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مودیان و سازمان امور مالیاتی دانست و افزود : مودیانی که اظهارنامه های خود را به صورت الکترونیکی به ادارات امور مالیاتی ارسال کنند در دریافت تسهیلات مالیاتی در اولویت قرار می گیرند و از جمله می توانند 30 درصد مالیات را نقد و بقیه را به صورت اقساط تا پایان سال پرداخت کنند.
وی از همه مودیان مشمول پرداخت مالیات مستقیم خواست برای ارائه اظهارنامه های خود زودتر اقدام کنند و به روزهای پایانی موکول نکنند که تجربه نشان داده است در این روزها به علت ازدحام مراجعه مشکلاتی بروز خواهد کرد.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت :‌ امسال و با تعریف شدن امضای دیجیتال نخستین بار امکان ارسال اظهارنامه های مالیاتی برای دارندگان امضای الکترونیکی بدون نیاز به ارائه اسناد کاغذی اظهارنامه فراهم شده است.
وی افزود : اشخاص حقوقی که از وزارت صنعت ،‌ معدن و تجارت امضای الکترونیکی دریافت کرده اند می توانند پس از درج اطلاعات مربوط در اظهارنامه الکترونیکی با امضای الکترونیکی آن را برای سازمان امور مالیاتی ارسال کنند و برای این افراد دیگرنیازی به ارسال کاغذی یا فیزیکی اظهارنامه نیست .
عسکری تصریح کرد : مودیانی که اظهارنامه های خود را به صورت الکترونیکی تکمیل کرده اند اما امضای الکترونیکی ندارند لازم است پس از مهر و امضای نسخه چاپی ( پرینت ) ان را به صورت دستی یا توسط پست به ادارات مالیاتی مربوط ارائه کنند.
رئیس سازمان امور مالیاتی با اشاره به توافقات انجام شده با شورای اصناف کشور گفت : مقرر شد 30 درصد مالیات اصناف نقد و بقیه تا پایان سال و در هفت قسط دریافت شود .
وی با اشاره به ضرورت تقویت سلامت نظام اداری از جمله در سازمان امور مالیاتی گفت :‌ به ویژه پس از ابلاغ قانون سلامت اداری در سال گذشته و برای پیشگیری از تخلفات احتمالی راهکارهایی پیش بینی شده که در همایشی برای دادستانها و مسئولان سازمان امور مالیاتی در سراسر کشور تبیین شده است .
عسکری در پاسخ به این پرسش که اگر شهروندان با تخلفی مواجه شدند چگونه می توانند آن را پیگیری کنند گفت : چند راه برای این کار پیش بینی شده است که انتقال ان از طریق پایگاه اینترنتی سازمان امور مالیاتی به نشانی www.intamedia.ir یکی از آنهاست.
وی انتقال موارد تخلف به شماره 1822 را شیوه دیگر پیگیری شکایات برشمرد و افزود : نمایندگان دادستانی که در ادارات مالیاتی مستقر هستند و حراست سازمان امور مالیاتی آماده دریافت گزارش های مردمی و تخلفات احتمالی و پیگیری آنها هستند.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: فعالان اقتصادی و مودیان محترم مشمول اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده بدانند که مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه اول (فصل بهار) 1391 از 1/4/1391 لغایت 17/4/1391 تعیین شده است.

بدین وسیله به اطلاع مودیان می‌رساند با عنایت به مفاد قانون مالیات بر ارزش افزوده، زمان ارایه اظهارنامه سه ماهه اول (فصل بهار) سال 1391 این نظام مالیاتی از تاریخ 1/4/1391 لغایت 17/4/1391 می‌باشد.

بنابراین از کلیه مودیان محترم مشمول مالیات بر ارزش افزوده درخواست می‌شود، به منظور بهره‌مندی از تسهیلات و جلوگیری از اعمال جرایم قانونی موضوع مواد 22، 23 و 33 قانون مالیات بر ارزش افزوده، در مهلت مقرر قانونی نسبت به تکمیل اظهارنامه مالیاتی دوره مذکور اقدام نمایند.

سازمان امور مالیاتی از مودیان تقاضا کرده، به منظور رفاه حال خود و جلوگیری از بروز مشکلات، ارایه اظهارنامه را به روزهای پایانی مهلت مقرر موکول ننمایند.

به گزارش فارس، قانون مالیات بر ارزش افزوده که از اول مهرماه 1387 اجرا شد، ابتدا با نرخ 3 درصد بود، تا این که بر اساس ماده 117 تبصره 2 قانون برنامه پنجم مقرر شد، از ابتدای برنامه سالانه یک درصد به این نرخ اضافه شده تا پایان برنامه به 8 درصد برسد.

بر این اساس نرخ مالیات بر ارزش افزوده سال 90 قبل 4 درصد بود و امسال به 5 درصد افزایش یافته است، بنابراین اظهارنامه عملکرد مالیات بر ارزش افزوده فصل بهار که از اول تا نیمه تیرماه سال 91 ارائه می‌شود، نخستین اظهارنامه با نرخ 5درصدی خواهد بود.نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس علی عسگری صبح در مراسم بهره‌برداری از امضای الکترونیک در تسلیم اظهار‌نامه‌های مالیاتی اظهار داشت: سازمان مالیاتی در مسیری گام برمی‌دارد که تحول عمیقی را در نظام مالیاتی ایجاد خواهد کرد و این تحولات از سه، چهار سال قبل شروع شده است.

وی ادامه داد: در طرح تحول اقتصادی دولت بسته تحول در نظام مالیاتی دیده شد و یکی از بسته‌های طرح تحول مالیاتی طرح جامع مالیاتی است.

عسگری گفت: لازمه به سرانجام رسیدن طرح جامع بسترسازی است که باید در کشور ایجاد شود و یکی از کارها، الکترونیکی کردن فرآیندها و طرح امضای دیجیتال است.

رئیس سازمان مالیاتی خاطرنشان کرد: بحث طراحی، توسعه و تست ماژورهای طرح جامع تا پایان تابستان به پایان می‌رسد و انجام تمامی خدمات مالیاتی در ماژورهای 13 گانه طرح دیده شده است.

 نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


علیرضا فتحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار داشت: با توجه به وسعت و گسترش جمعیت و تنوع نیاز جامعه بشری هر روزه نیاز به وجود دفاتر پیشخوان دولت و ارائه خدمات در قالب این دفاتر بیش از پیش احساس می‌شود.

وی افزود: ایجاد دفاتر پیشخوان دولت در این استان در ابتدای سال 88، آغاز اجرای طرح خصوصی‌سازی 90 دفتر شهری و 145 دفتر روستایی بوده است که این تعداد دفاتر تا پایان سال 90 به 110 دفتر شهری و 157 دفتر روستایی افزایش یافته است.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستاییپس از گذشت چند روز از اعتراض ها درباره افزایش قیمت نان، با توافق صورت گرفته بین روسای جمهور و مجلس مبلغ ۲۸ هزار تومان واریزی به حساب سرپرستان خانوار به عنوان افزایش یارانه نقدی و جبران افزایش قیمت نان از دیروز صبح قابل برداشت شد. بر این اساس یارانه نقدی به ازای هر فرد از ۴۵ هزار و 500 تومان در ماه به ۴۸ هزار و ۶۰۰ تومان افزایش یافت که افزایش ۳ هزار و ۱۰۰ تومانی به عنوان افزایش یارانه نان در هر ماه منظور می شود. قیمت نان از حدود ۲ هفته قبل حدود ۳۰ درصد افزایش یافته بود. به گزارش فارس، بهروز مرادی در گفت وگو با اخبار شبکه یک سیما افزود: براساس توافق رئیس جمهور و رئیس مجلس 28 هزار تومان یارانه ای که قبلاً به حساب سرپرستان خانوار واریز شده بود، از دوشنبه 29 خردادماه مصادف با عید بزرگ مبعث قابل برداشت شده است.سرپرست سازمان هدفمندی یارانه ها افزود: این افزایش 3 هزار تومانی یارانه نقدی به ازای هر نفر بابت 9 ماه باقی مانده سال 91 است که قبلاً به حساب سرپرستان خانوار واریز و از صبح دوشنبه اجازه برداشت داده شده است.

فرزین: یارانه ۲۸ هزار تومانی برای ۷۰ میلیون ایرانی مشمول گام دوم هدفمندی یارانه هاست


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : سه شنبه 30 خرداد 1391


این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید.

نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : سه شنبه 30 خرداد 1391


از کارگزاران تقاضا می شود در طرح هایی که در روستا اجرا می کنند برای دیگران به اشتراک بگذارند
آدرس ایمیل جهت ارسال طرح:iranian_eservice@yahoo.com
طرح ها پس از دریافت در همین پورتال بارگزار می شود.

نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


chek

مدیر كل مقررات مجوزهای بانكی و مبارزه با پولشویی بانك مركزی گفت: بانك مركزی تا شش ماه آینده سامانه ای را راه اندازی می كند كه از طریق آن ، امكان دسترسی ذینفعان چك به سوابق صادركنندگان آن ، فراهم می شود.

امیرحسین امین آزاد امروز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، با بیان اینكه بانك مركزی برنامه ای جدی برای راه اندازی سامانه ای با هدف تعیین وضعیت صادركنندگان چك دارد، اظهار داشت: چگونگی دسترسی به اطلاعات و بحث محرمانه بودن آن مساله ای كه هم اكنون مد نظر این بانك است.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : یکشنبه 28 خرداد 1391


گزارش اروم نیوز/

تجمع اعتراضی کارگزاران مخابرات روستایی در مقابل مخابرات ارومیه


به گزارش خبرنگار اروم نیوز ؛دقایقی پیش جمعی از کارگزاران مخابرات روستایی با تجمع اعتراض آمیز خود مقابل استانداری اعتراض خود را مبنی بر اجرایی نشدن مصوبه مجلس درمورد بیمه کارگزاران مخابرات روستایی اعلام داشتند. 

لازم به ذکر است که این مصوبه در تاریخ ۱۳۸۸/۱۱/۲۸ ابلاغ شده است ، براساس این قانون دولت موظف است به عنوان کارفرما سهم خود در بیمه کارگزاران مخابرات روستایی را در بودجه سال ۱۳۸۹ در نظر گرفته و پرداخت کند.همچنین این پرداخت مشمول جریمه تأخیر نمی‌شود و از هر نوع جریمه‌ای معاف است . 

به گزارش خبرنگار اروم نیوز؛ تعداد معترضین بیش از 300 نفر می باشد که با در دست گرفتن پلاکارد و پارچه نوشته هایی اعتراض خود مبنی بر عدم اجرای این مصوبه اعلام داشتند.معترضین از یک ساعت قبل در کوچه مقابل استانداری جمع شده بودند.
همچنین در تاریخ 19 اردیبهشت امسال نیز تجمعی با همین مضمون مقابل مخابرات استان صورت گرفته بود که با وعده های بی نتیجه مسئولین منجر به تجمع اعتراضی امروز گردید.
براستی پاسخگوی کارگزاران مخابرات روستایی کیست؟وتا کی باید شاهد چنین تجمعاتی بود؟
منبع:انجمن دفاتر پیشخوان خراسان رضوی

نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : یکشنبه 28 خرداد 1391


باسلام خدمت همه وعرض ارادت وسلام خدمت مدیریت محترم سایت جناب آقای امیری: بنده از شما درخواست کمک کردم قصد سوء استفاده یا سود جویی نداشتم به جدم زهرا(س) قسم 33 ماه با حقوق 40 هزار تومان زندگی کردم وآخرش هم دفتر رارها کردم چون کسری داشتم وازسوی مسئولین پست بانک تحت فشار هستم به عنوان برادر بزرگتر ویک همکار محرم از شما چون مدیر سایت هستید تقاضای کمک دارم تا توسط همکاران اگر امکانش هست مقداری کمک به بنده بکنید چون متنی که شما روی سایت بگذارید توجه بیشتری از طرف بچه ها میگردد هر مبلغی هم کمک شود بعداز رهایی از مشکلاتم مطمئن باشید عودت میدهم وحاضرم هر مدرکی هم خواستید جهت تضمین بدهم به خدا زندگی برام بغرنج شده وزندگیم داره از هم میپاشه .توراخدا اگر از دستتان بر می آید کمک کنید جهت صحت حرفهام می توانید با آقای میرزایی نماینده شهرستان تماس بگیرید باشماره ......به صورت قرض کمکم کنید به خدا هرکمکی بکنید عودت میدم . من که کاری ازدستم بر نمی آید جز تشکر ودعا اجرتان با سیدالشهداء (ع) شماره حساب سیمیا56796139039353.04

بنام موسوی
منبع:انجمن پیشخوان مرکزی

نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : یکشنبه 28 خرداد 1391یكشنبه27 خرداد 1391 06:01 ب.ظ
با سلام خدمت شما سرو گرامی و حامی خانواده های کار گزار مظلوم روستائی
بدینوسیله به اطلاع تمام کارگزران روستایی سراسر کشور میرساند یکی از همکاران روستائی (روستای ابرومند بهار همدان08124373333 )به علت نگرفتن حقوق معوقه مخابراتی و مشکلات پست بانک و بدهی و بدون هر گونه سرپناهی و با داشتن بچه شیر خوار و پسر 3ساله بدون پشتوانه همکاران و فشار اقتصادی متاسفانه در اقدامی عجیب در مرکز پست بانک و مخابرات دست به خود کشی زد و دو فرزندخود را برای همیشه تنها گذاشت . این اقدام در حالی صورت گرفت متاسفانه تمام همکاران بی عرضه حتی نتوانستن این خبر رابه اطلاع تمام همکاران برسانند تامسولین اسلامی بدانند که چه ظلمی در حق این قشر روستائی میشود . جهت اطلاع بیشتر به نمایندگان همدان تماس بگیریند خواهشمند است این مطلب را در صحفه اصلی سایت بگذارید تا شاید باعث کاهش رنج خانواده ای مظلوم باشد . روحش شاد یادش گرامی . 09188181322
برگرفته از انجمن پیشخوان  روستایی مرکزی

نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : یکشنبه 28 خرداد 1391


مشکل از آنجایی شروع شد که شرکت مخابرات در سال ۸۸ به بورس گذاشته شد و به بخش خصوصی واگذار شد، درست در همین زمان بود که مشکل بیمه و پرداخت حق و حقوق کارگزاران روستایی شرکت مخابرات مطرح شد و ابهام در وضعیت بیمه کارگزاران دفاتر مخابرات روستایی و عدم پرداخت آن، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را به صحن علنی مجلس کشاند تا در این زمینه به نمایندگان خانه ملت پاسخگو باشد.
در اردیبهشت ماه سال جاری نیز شماری از کارگزاران مخابرات روستایی با تجمع در مقابل شرکت مخابرات آذربایجان غربی خواستار دریافت حق و حقوق خود و اجرایی شدن قانون بیمه کارگزاران روستایی شده بودند.
در همین رابطه پیش از این مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات در مورد عدم پرداخت حق بیمه کارگزاران دفاتر ارتباطی روستایی گفته بود: پرداخت حق بیمه کارگزاران دفاتر خدمات ارتباطی روستایی در قانون بودجه سال ۸۹ کشور آمده و دولت مکلف به پرداخت آن شده بود.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی

سرگرمی و تفریحی نیک فان دات کام

گروه اینترنتی اطلس

نیک فیس

طراحی سایت

طراحی بنر و هدر

طراحی قالب وردپرس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic