|   |   |   |   |   |   |   |   |   |  
 
.
 


 

    

 

حضور پست بانک ایران در فضای مناسب سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تله کام و ارائه خدمات لحظه ای توسط دفترخدمات بانکی و همچنین ارائه خدمات از طریق دستگاه خودپرداز(ATM) موجب شد تا غرفه آن مورد استقبال هموطنان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: بسیاری از مسئولان بلندپایه کشور، مدیران بانک ها و موسسات مالی و اقتصادی از غرفه این بانک بازدید نموده و از نزدیک با خدمات، افتخارات و دستاوردهای آن آشنا شدند.
علی نعمتی عضو هیات مدیره پس از بازدید از غرفه های مختلف نمایشگاه در غرفه اختصاصی بانک حاضر و ضمن مشارکت در نشست های صمیمی با بازدیدکنندگان اظهار داشت: پست بانک بصورت همه جانبه در این نمایشگاه حضور داشت و ارائه خدمات نوین از طریق دفتر خدمات بانکی و دستگاه خودپرداز و همچنین خدمات صرافی پست بانک برای همه بازدیدکنندگان بویژه مسئولان کشوری بسیار جذاب بود.
وی با اشاره به تلاش های بی نظیر روابط عمومی در عرصه های مختلف افزود: پست بانک بعنوان گسترده ترین شبکه بانکی کشور در همه عرصه ها و نمایشگاه های مرتبط حضور و همچنین مراکز علمی، فرهنگی و فعالیت های خیرخواهانه و انسان دوستانه مشارکت فعالی دارد.
عضو هیات مدیره پست بانک در پایان حضور پست بانک در این نمایشگاه را بسیار مثبت ارزیابی کرد.

نویسنده : حبیب زاده -- امور بانکی
 
تاریخ ارسال : دوشنبه 22 آبان 1391نویسنده : حیدری -- خوزستان
 
تاریخ ارسال : چهارشنبه 17 آبان 1391


سلام همکاران عزیز امیدوارم حال همتون خوب باشه.

دوستان عزیز میخواستم بدونم کسی از شما در مورد بخشنامه خصوصی سازی دفاتر ای سی تی اطلاعی داره؟؟؟؟ یا هنوز دفاتری هستند که بصورت دولتی فعالیت میکنن؟؟؟؟؟ و اینکه خصوصی سازی دفاتر اجباری یا نه؟؟؟

لطفا همکارانی که اطلاعات در این زمینه دارند نظراتشون زیر همین پست بزارند ممنون میشم ازتون.


نویسنده : نعمتی - - امور فناوری اطلاعات
 
تاریخ ارسال : چهارشنبه 17 آبان 1391پست بانک ایران بمنظور ترویج فرهنگ استفاده از پول الکترونیکی، حذف فیزیکی پول در مبادلات و تشویق خانواده ها به استفاده از کارت های الکترونیکی و همچنین مدیریت وجوه توسط سرپرست خانواده، برای دارندگان حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت با پرداخت سود روزشمار و همچنین دارندگان حساب های قرض الحسنه جاری و پس انداز بصورت آنی پست بانک کارت خانواده صادر می کند.


نویسنده : حبیب زاده -- امور بانکی


 

هشتاد و یکمین کمیسیون فنی و تخصصی ادارات خزانه داری و مبادلات بانک ها با حضور نمایندگان بانک های دولتی و خصوصی کشور به منظور بحث و بررسی پیشنهادات ارائه شده درخصوص امور خزانه داری و مبادلات نظام بانکی کشور به دبیری پست بانک در محل اتاق پایاپای اسنادبانکی برگزار شد.

محمدرضا حسین پور رئیس اداره کل خزانه داری و مبادلات پست بانک و دبیرکمیسیون فنی و تخصصی ادارات خزانه داری و مبادلات بانکها در گفتگوی کوتاهی اظهار داشت: پاسخگوئی به ابهام های بانک ها درخصوص دستورالعمل های مختلف صادره بانک مرکزی در مورد پشت نویسی چک ها و مشکلات ناشی از آن، ضرورت رعایت مقررات پولشوئی و کنترل عملیات مشکوک، پاسخگوئی به ابهام های چک های مفقودی و مسروقه و اقدامات اجرائی و قضائی آن از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه بود.
وی افزود: همکاری تمامی بانک ها جهت تسویه کسری لاشه ایران چک های بانک مرکزی با بانک کشاورزی دیگر موردی بود که در این جلسه مطرح و مقررگردید سایر بانک همکاری لازم را با این بانک جهت مبادله اطلاعات مذکور تا پایان سال جاری انجام داده و نتیجه آن نیز به اتاق پایاپای اسناد بانکی اطلاع رسانی شود.

نویسنده : حبیب زاده -- امور بانکی
 
تاریخ ارسال : چهارشنبه 3 آبان 1391


همزمان با سالروز پیوند آسمانی امیرالمومنین حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا(س)، طرح "همیار بانک" پست بانک با مشارکت کارگزاران دفاترخدمات بانکی سراسر کشور اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: غلامحسین صباغی مدیرامور شعب و مناطق در نشست مشترک با روسای ادارت کل حوزه این امور ضمن بیان این مطلب گفت: طرح همیار بانک به پیشنهاد مهندس فراهانی قائم مقام و عضو هیات مدیره مبنی بر استفاده از تخصص و ظرفیت کارگزاران دفاتر در بخش های بازاریابی، آموزش و سایر امور بانکی در این مدیریت تعریف و پس از انجام مطالعات کارشناسی درحال پیاده سازی می باشد.
وی افزود: براساس این طرح، کارگزاران متخصص و با سابقه توسط مدیریت های شعب سراسر کشورشناسائی شده و پس از گذراندن دوره های آموزشی لازم توسط اداره کل آموزش و تحقیقات، پذیرفته شدگان نهائی موفق به دریافت گواهینامه همیار بانک می شوند.
صباغی تصریح نمود: کارگزاران دارنده گواهینامه مذکور با هماهنگی مدیریت شعب استانها نسبت به آموزش سایرکارگزاران و متصدیان دفاترخدمات بانکی محدوده جغرافیائی خود در حوزه های تعریف شده و مطابق شرح وظایف تعیین شده اقدام می نمایند که جزئیات این طرح به استانها ابلاغ می شود.
گفتنی است: در این جلسه روسای ادارات کل دفاترخدمات بانکی، بازاریابی و تجهیز منابع و مسئولان پروژه های امور شعب نیز هریک بطور جداگانه گزارشی از عملکرد و برنامه های حوزه تحت مسئولیت خود را ارائه کردند.

نویسنده : نعمتی - - امور فناوری اطلاعات

سرگرمی و تفریحی نیک فان دات کام

گروه اینترنتی اطلس

نیک فیس

طراحی سایت

طراحی بنر و هدر

طراحی قالب وردپرس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic