|   |   |   |   |   |   |   |   |   |  
 
.
 


 

 

هدف همه مدیران و کارکنان پست بانک خدمت به مردم است که در طول 17سال فعالیت این بانک تلاش های زیادی برای اعتلای آن انجام داده اند.
به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: مهندس فراهانی رئیس هیات مدیره جدید این بانک در مراسم معارفه مدیرعامل جدید ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اظهار داشت: با تعیین تکلیف وضعیت مدیریتی این بانک، تحرک جدیدی درخدمت رسانی به هموطنان ایجاد می شود.
وی افزود: علیرغم حجم کاری در اسفندماه سال قبل، با تلاش های مضاعف تک تک مدیران، کارکنان وفادار و تدبیر اعضای هیات مدیره، خدمت رسانی پست بانک به هموطنان در اقصی نقاط کشور بدون هیچ مشکلی انجام و در سال جدید نیز فعالیت های آن به نحو مطلوبی ادامه دارد.
رئیس هیات مدیره پست بانک ایران در پایان ضمن تقدیر از حمایت و اعتماد وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصادی و دارائی و همچنین مسئولان بانک مرکزی جهت تصدی سرپرستی، خود را به عنوان سرباز نظام و ولایت خواند و خدمت در هر جایگاهی را وظیفه شرعی و قانونی دانست.
گفتنی است: در پایان این مراسم دکتر نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از زحمات و تلاش های وی در طول تصدی مسئولیت سرپرستی پست بانک با اهداء لوح تقدیر کرده و برای وی در سمت رئیس هیات مدیره این بانک آرزوی موفقیت نمود.


نویسنده : حبیب زاده -- امور بانکی
 
تاریخ ارسال : جمعه 30 فروردین 1392


moslehi-fallah-eblaghie moheme_maliati      moslehi-fallah-eblaghie moheme_maliati_001

سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: با توجه به اینکه صاحبان دفاتر خدمات ارتباطی مشمول مراحل فراخوان مرحله چهارم مالیات بر ارزش افزوده گردیده‌اند، لذا به منظور ترویج فرهنگ مالیاتی و تکریم ارباب رجوع و تشویق و ترغیب آنان برای اخذ و نگهداری دفتر جدید و همچنین ایجاد فرصت کافی جهت چاپ، تکثیر و تهیه دفتر برای استفاده عملکرد سال 1392 ثبت و امضاء نمونه جدید دفتر مشاغل (درآمد و هزینه) تا پایان خرداد ماه سال 1392 بلامانع می‌باشد.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


acc tpo_14

فاز اول توزیع کارت‌های مرزنشینی در استان‌های کرمانشاه و سیستان وبلوچستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، دفاتر مشارکت کننده در "طرح کارت مرزنشینی"  برای دریافت کارت‌های مرزنشینی خود می‌توانند با به همراه داشتن کارت ملی و مهر دفتر به نماینده توزیع استانی معرفی شده مراجعه نمایند. همچنین در صورت عدم حضور مسؤول دفتر؛ نماینده دفتر پیشخوان می‌تواند ضمن همراه داشتن معرفی نامه، کارت ملی خود و مهر دفتر جهت گرفتن کارت‌های مذکور اقدام نماید. 

- استان کرمانشاه:
نام نماینده : آقای احمدی
شماره تماس: 09189184418
آدرس: کرمانشاه - میدان آزادی - خیابان کارگر - جنب بانک آینده - شرکت آرارات

 

- استان سیستان و بلوچستان
نام نماینده: آقای حسن پور
شماره تماس: 09158426294
آدرس: زاهدان - خیابان مصطفی خمینی - بین خیابان فرهنگ و فرهاد - پلاک 237/1


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


shafie-elame mosavabate_jalaseye_vizhe     rezvani-poorranjbar-operatorha

دبیر كارگروه راهبری دفاتر پیشخوان خدمات دولت مصوبات جلسه ویژه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی مورخ 91/12/12 را در ابلاغیه ای به كارگروه‌های استانی اعلام كرد.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


shoraye shahro roosta دفاتری که در ورود به پورتال Epishkhan.ir با مشکل مواجه هستند و مشمول هریک از بندهای زیر می باشند اطلاعات دفتر ( کد دفتر- نام خانوادگی) خود را جهت رفع مشکل به آدرس  ticket.epishkhan.ir  ارسال نمایند.
نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : پنجشنبه 29 فروردین 1392


بنام خدا

 

با سلام خدمت همكاران بزرگوار در سراسر كشور

در جلسه مورخه 27/1/92  كه با  حضور نمایندگان در حضور جناب دكتر محسن رضائی تشكیل شد اقای مختاریان  نامه ای را تقدیم حضور جناب دكتر كردند و خواستار پی گیری از محضر ایشان شدند

متن نامه          

از انجائیكه طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی ومصوب مجمع تشخیص مصلحت

نظام سال 1388به رسمیت شناختن و مشخص شدن جایگاه گارگزاران مخابرات  و ای سی تی

 روستایی و واریز حق بیمه طبق قانون كار بر این امر مهم كارگر و كارفرما علی رغم تصویب این قانون موضوعه مصوب مجلس و مجمع تشخیص،  كارگزاران و  مخابرات روستایی تا به امروز نتیجه ای عایدشان نشده لذا برای مشخص شدن

جایگاه واقعی این عزیزان...و  بدین جهت ضمن انعكاس موضوع به جناب دكتر محسن رضائی و مكاتبه با ایشان جناب دكتر با صدور دستور به جناب اقای شاملو رئیس كمسیون مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار مكاتبه با دیوان عدالت اداری و جواب دیوان گردید 

 

به امید انروز...

 در ضمن جا دارد از جناب اقای مختاریان كه در این امر مهم قدم برداشتند نهایت سپاس و تشكر را داشته باشیم

 

     من الله التوفیق

      با تشكرشورای هماهنگی كارگزاران و ای سی تی سراسر كشور


نویسنده : انجمن پیشخوان روستاییدستور رییس جمهور برای رفع مشکلات کارگزاران و پیمانکاران مخابرات روستایی


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد:
دستور رئیس جمهور برای توسعه مخابرات روستایی/ ایجاد 6 هزار دفتر ارتباطی در روستاها
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از دستور ویژه رئیس جمهور برای توسعه مخابرات روستایی و اختصاص بودجه ویژه به این بخش در آخرین ماههای عمر دولت دهم خبر داد و گفت: قرار است طی ماههای باقی مانده از عمر دولت دهم، بالغ بر 6 هزار دفتر خدمات ارتباطی روستایی – ICT روستایی – در مناطق محروم کشور ایجاد و راه اندازی شود.
محمد حسن نامی در گفتگو با خبرنگار مهر، دستور ویژه رئیس جمهور برای استفاده از بودجه ویژه در توسعه مخابرات روستایی را در جهت تحقق عدالت، کاهش شکاف دیجیتالی، محرومیت زدایی و افزایش رفاه اجتماعی و ایجاد اشتغال و توسعه متوازن ارتباطات در روستاها عنوان کرد و گفت: یکی از اهداف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال حاضر تلاش در جهت توسعه مخابرات و ارتباطات در روستاها به ویژه در مناطق محروم با اجرای طرح USO روستایی است تا دستور رئیس جمهور برای توسعه خدمات مخابرات روستایی به سرعت اجرایی شود.

وی با بیان اینکه براساس دستور رئیس جمهور علاوه بر تخصیص بودجه حداکثری سال 92 برای توسعه این بخش، مبلغ بودجه مازادی نیز به توسعه خدمات مخابراتی و ارتباطی در روستاها اختصاص یابد افزود: براساس دستورالعمل تدوین شده، تاکنون حدود 10 هزار دفتر ICT روستایی در کشور ایجاد شده است که قرار است در مدت باقی مانده از عمر دولت این رقم به 16 هزار دفتر ICT روستایی برسد و خدمات دولت از طریق این دفاتر توسعه یابد.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در عین حال یکی دیگر از برنامه های دولت را رفع مشکلات کارگزاران و پیمانکاران مخابرات روستایی عنوان کرد که رئیس جمهور در این زمینه نیز دستور ویژه ای داده تا مشکل این بخش حل شود.

وی به مهر گفت: حدود 9 هزار و 622 نفر در دفاتر ICT روستایی مشغول به کار هستند که از نگاه دولت این افراد مستحق توجه ویژه هستند و باید به سرعت مشکل بیمه و دیگر چالش های آنها رفع شود؛ در این زمینه نیز رئیس جمهور مرتب موضوع را پیگیری می‌کند و قرار است هزینه های لازم برای حل مشکلات این بخش درنظر گرفته شود.

نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : سه شنبه 27 فروردین 1392


                                                                                                                                          shahadate hazrate fatemeh
نویسنده : انجمن پیشخوان روستاییshoraye shahro_roosta

به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت می‌رساند جهت استفاده از سامانه ثبت نام شوراها فایل‌های زیر را دانلود و مطالعه نمایید.

الف - راهنمای نرم افزار:    

 

دانلود (لینک کمکی)         دانلود (لینک اصلی)               

 

ب - نرم افزار اسکن 

 

دانلود (لینک اصلی)        دانلود (لینک کمکی1)         دانلود (لینک کمکی 2)        دانلود (لینک کمکی 3)

 

راهنمای دانلود: بر روی گزینه های دانلود کلیک کرده و در صفحه جدید گزینه download file را کلیک نمایید.

دفاتر در صورت قادر نبودن به دانلود فایل نرم افزار مدارک می‌توانند از روز شنبه مورخ 92/1/24 به انجمن صنفی استان خود مراجعه و نسبت به دریافت فایل‌ها اقدام نمایند.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : دوشنبه 26 فروردین 1392fallah06

ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از طریق دفاتر پیشخوان شهری و روستایی سراسر کشور انجام می‌گیرد.

به گزارش سرویس اجتماعی ایسنا، علی فلاح رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت با اعلام این خبر، گفت: پیرو هماهنگی‌های به عمل آمده با وزارت کشور، ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور انجام می‌شود که در همین راستا در ایام تعطیلات نوروز، جلسات کارشناسی با وزارت کشور برگزار شد و عملیات فنی آن آغاز شد.
وی با بیان اینکه طبق نقطه نظر وزارت کشور، دفاتر پیشخوان سراسر کشور ملزم به ارائه خدمت فوق هستند، از کلیه دفاتر شهری و روستایی خواست تا با آمادگی کامل در این حوزه شرکت کنند.
فلاح با بیان اینکه این اولین اتفاق و فعالیت جدی واگذار شده از سوی وزارت کشور است، بر حساسیت بالای این امر تاکید کرد و ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا را آزمون بزرگی برای دفاتر پیشخوان عنوان کرد و افزود: خدمات مذکور از طریق پورتال متمرکز خدمات پیشخوان به نشانی www.epishkhan.ir ارائه می‌شود، البته تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است.
عضو کارگروه راهبری کشور، گفت: بر اساس مصوبه کمیته تعیین نرخ کارگروه راهبری کشور، کارمزد خدمات برای داوطلبان ثبت‌نام‌کننده در شوراهای شهر و روستا دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی مبلغ 17 هزار و برای افراد فاقد مدرک دانشگاهی مبلغ 10 هزار و 200 تومان تعیین شده است.
بر اساس این گزارش پیش ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز شنبه آغاز خواهد شد و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه ادامه دارد.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : دوشنبه 26 فروردین 1392


خبرگزاری فارس: «حسینعلی ضیائی» مدیرعامل جدید پست بانک شد


به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس امروز در مراسمی حسینعلی ضیائی به عنوان مدیرعامل جدید و عضو هیئت مدیره پست‌بانک انتخاب شد.

پیش از این نیز مرتضی دستجانی فراهانی سرپرست این بانک بود و ضیائی نیز در گذشته مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی و اخیرا مشاور بانک مرکزی بوده است.

همچنین مرتضی دستجانی فراهانی به عنوان رئیس هیئت مدیره و حمزه‌ای پوری به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب شدند. عادل قبادی‌زاده و علی نعمتی مانند سابق دیگر اعضای هیئت مدیره 5 نفره هستند.

مرتضی فراهانی در 20 اسفند 91 با حکمی از سوی محمدحسن نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سمت "سرپرست پست بانک ایران" منصوب شد و جایگزین محمد حسن محبیان عراقی مدیرعامل پیشین این بانک شد.

این حکم که براساس پیشنهاد و تأییدیه معاون نظارتی بانک مرکزی جمهوری اسلامی صادر شده بود.

پست بانک بعد از کش و قوس و کشف قیمت 230 تومانی هر سهم در 11 آبان سال 89 و واگذاری حدود 10 درصد سهام وارد بورس شد. اما این شرکت 56 میلیارد تومانی به دلیل بروز وقایعی عنوان پر چالش‌ترین و درعین حال عجیب‌ترین شرکت مشمول اصل44 را به خود اختصاص داده است.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : یکشنبه 25 فروردین 1392


پیرو مذاكرات قبلی انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات با مدیران محترم بانك انصار خوزستان ، جلسه‌ای در مورخ 18/1/92 با حضور آقایان امین رئیس ، و نجم‌السادات نائب رئیس محترم انجمن صنفی دفاتر پیشخوان شهرهای خوزستان و مدیر محترم شعب بانك انصار جناب آقای طلائیان و نیز دیگر مدیران محترم بانك در محل سرپرستی بانك انصار تشكیل گردید و نهایتاً تفاهم‌نامه‌ای با هماهنگی رئیس و دبیر محترم كارگروه استانی بین طرفین امضا ، و مقرر گردید از تاریخ 19/1/92 كار آماده‌سازی از شهرهای ماهشهر و بندرامام آغاز گردد.
كارمزد تراكنش‌های بانكداری به صورت مساوی بین بانك و دفاتر محاسبه خواهد شد.
این تفاهم نامه شامل دفاتر روستایی نمی باشد.
http://kdpr.ir/

نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی

سرگرمی و تفریحی نیک فان دات کام

گروه اینترنتی اطلس

نیک فیس

طراحی سایت

طراحی بنر و هدر

طراحی قالب وردپرس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic