|   |   |   |   |   |   |   |   |   |  
 
.
 
 
تاریخ ارسال : سه شنبه 30 مهر 1392با توجه به بروز شدن سایت توجه داشته باشید که سایت جدید بر روی دامنه adpr.ir بارگزاری خواهد شد و سایتی که هم اکنون مشاهده می کنید(سایت قدیم انجمن) با دامنه ictroostaei.ir بارگزاری می شود.
این تغییرات تا 24 ساعت آینده امکان پذیر خواهد شد
امکانات سایت جدید (adpr.ir) :
1- داشتن انجمن یا تالارگفتمان
2- ارتباط انلاین با سایر کارگزاران
3- امکان عضو گیری کارگزاران
4- داشتن هاست مستقیم شواری دفاتر پیشخوان روستایی جهت دانلود سریع
5- داشتن فروشگاه مستقیم
6- صفحه لاگین مستقیم به سایت های خدمات دهنده با پسوند dpr
7- امکان گذاشتن تبلیغات به واسطه دفاتر
8-سرویس ویژه وب میل دفاتر
9- امکان مشاهده پروفایل سایر کارگزاران واشنایی بیشتر از تجربه ها
10-امکان جستجوی پیشرفته در سایت و چندین قابلیت جدید

منتظر شما در پایگاه اینترنتی جدید انجمن هستیم.نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


بسم الله الرحمن الرحیم

بنام نامی حق و با عرض سلام و ادب


به اطلاع همكاران بزرگوار می رسانیم از آنجا كه كلیه همكاران از سطح كشور مكرراً پیرامون اجرای صورت جلسه 17 مهر 1392 تماس می گیرند و ابراز نگرانی می نمایند . این شورا كما فی السابق مجدانه در طی این چند روز اقدامات اجرایی حوزه مدیریت مخابرات ایران را از طریق مدیران ارشد تلفنی پیگیر شدند كه از یك مقام آگاه ( مدیران ارشد ) مطلع گردیدیم پیرامون استمرار بیمه در 28 مهر 1392 جلسه ای پر ثمر به جهت محقق شدن این مهم بین مدیران مخابرات و صندوق تامین اجتماعی صورت پذیرفته است ونیز در مورخه 29 مهر 1392 جلسه ای با حضور مدیران ارشد مخابرات در محل ساختمان سردار جنگل تشكیل گردیده كه در این جلسه كارگروهی تشكیل تا جهت ادامه كار و ساماندهی و تنظیم قرارداد از هم اكنون شروع به فعالیت نموده كه تا پایان همین هفته خروجی كار و تعامل با مدیرعامل استانها را بایستی به اطلاع معاونت نیروی انسانی برسانند و نیز در مبحث گذشته یعنی همان زمان شروع خصوصی شدن را شخصاً معاونت نیروی انسانی مجدانه جهت ساماندهی پیگیرند .

خروجی این دو جلسه برای ما نسبتاً با توجه به حجم كاری مورد رضایت و قبول می باشد . لذا از شما همكاران محترم تقاضا داریم از هر گونه تماس با حوزه مدیریت مخابرات ایران و شورای هماهنگی كشوری خوداری نمائید و از طریق نماینده استانتان اطلاعات كسب فرمائید و آگاه باشید كه چنانچه مشكل خاصی در مرحله اجرا بوجود آید این شورا خود را مكلف به پیگیری می بیند و  اعضای كارگروه اجرایی مخابرات برای تسریع در كار با نمایندگان شما تعامل دارند و  خواهند داشت كه جای نگرانی نیست .


با توجه به موارد خاص همین اطلاعات برای عامه ما همكاران كه از شبه و نگرانی در آیند كفایت است و بدانید نمایندگان استانها كه نمایندگان شما عزیزان می با شند از زیر و بم روند كار كاملاً آگاهند.در پایان از كلیه مدیران حوزه مدیریت شركت مخابرات ایران و با لاخص معاونت نیروی انسانی و حراست كمال تشكر را داریم كه با صبر و حوصله و سعه صدر پاسخگوی ما اعضای شورای هماهنگی ( نمایندگان كارگزاران ) می باشند و از همه  همكارانی كه در سطح كشور مبحث سعه صدر و تعامل و منطق و صبوریت را در اجرای این مهم پیشه كار خود نموده اند كمال قدردانی و سپاسگذاری را داریم .


همكاران بدانند چنانچه نیاز باشد مطمئناً اعضای شورای هماهنگی خودشان جهت پیگیری به تهران خواهند رفت.


شورای هماهنگی مراكز مخابرات و  ICT  روستایی  كشور
نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : جمعه 26 مهر 1392


هم اکنون تعدادی محدودی از دفاتر به صورت پایلوت در حال استفاده از وب میل دفاتر روستایی هستند

دفاتری که یوزر و پسورد برای آنها ارسال شده است می توانند به مدیریت ایمیل وارد شوند 

ویژگی های پنل میل دفاتر نسب به سایر ایمیل ها:

سرعت بسیار بالا در اجرای پنل و همچنین  بارگزاری و ضمیمه کردن فایل ها و همچنین دریافت کردن فایل ها از ایمیل

پشتیبانی و میزبان سرور در ایران

زبان: فارسی و انگلیسی

میزان فضا برای هر یوزر: 50 مگابایت

کل فضای اختصاص داده شده به انجمن های استانی بیش از یک گیک نیم (1600mg)

فرمت پست الکترونیک دفاتر پیشخوان روستایی:  maildpr.ir@.... 

میزبان:  maildpr.ir 

پست الکترونیک دفاتر پیششخوان روستایی

نحوه فارسی کردن پنل


Settings/Preferences/Section User Interface/Language/persian

جهت ارتباط با هماهنگ کننده استان و ارسال پیشنهادات و انتقادات به ادرس های ذیل در ادامه مطلب ایمیل ارسال نمایید


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


به استحضار همكاران محترم و خوانندگان عزیز می رسانیم به علت تاَُخیر اجرای ردیف 86 بند 62 ماده واحده قانون بودجه سال 1392 بالاجبار بیش از 1000 نفر از كارگزارن مراكز مخابرات روستایی كشور از اقصی نقاط استانهای مختلف در روز دو شنبه مورخه 17 مهر ماه 1392 مقارن ساعت 7 صبح  جلوی شركت مخابرات ایران در پایتخت كشور گردهم آمدند و تقاضای اجرای بند قانون مذكور را از حوزه مدیریت شركت مخابرات ایران نمودند . كه در همان روز ساعت 11 جلسه ای بین هیئت مدیره مخابرات ایران و مدیر عامل و معاونت نیروی انسانی و نمایندگان این قشر در محل معاونت نیروی انسانی مخابرات ایران محقق گردید كه بعد از بحث و مباحثه به توافقاتی رسیدند و در ساعت 5 بعدالظهر تجمع كنندگان مشروط به اینكه صورت جلسه مطرح شده مغایر قانون نباشد و مجلس شورای اسلامی آنرا تایید نماید محل گردهمایی را ترك نمودند .

از آنجا كه تاُمین اجتماعی نیز در قانون مكلف به استمرار بیمه این كارگزاران بوده و در اجرای آن تعلل نموده . این افراد در روز 3 شنبه مقارن ساعت 8 صبح  جلو سازمان تاُمین اجتماعی كشور گرد هم آمدند و بعد از آن مقارن ساعت 10 صبح الی 18 در جلو مجلس شورای اسلامی تا محقق شدن صورت جلسه اقامت نمودند ، كه در ساعت 11 نمایندگان محترم مجلس آقایان : محجوب ، سبحانی فر، خضری جلو درب شمالی در جمع این بزرگواران قرار گرفتند و قول اجرای مُرّ قانون را دادند كه مورد تشكر جمعیت كثیركارگران مخابرات روستایی قرار گرفت ، كه جا دارد ما كارگران مراكز مخابرات روستایی كشور از مجلس شورای اسلامی و نمایندگان محترم مجلس و به ویژه از نمایندگان ملی كشور كه بطور ویژه مجدانه ما را یاری نمودند و در طی سه سال و اندی 2 ماده واحده مصوب نمودند تا حقوقمان احیا گردد . یعنی آقایان : دكتر محجوب ، سبحانی نیا ، و جناب مهندس سبحانی فر ، قاضی پور ، نعمتی، خضری و نمایندگان استان كردستان و آذربایجان غربی تقدیر و تشكر نمائیم ، چرا كه نمایندگان محترم مجلس كه از آنها نام برده شد بیش از سه سال در امر ورود به مجلس و كمیسیونها و اسكان و حمایت های ویژه و غیره ما را دلسوزانه و پدارنه یاری و حمایت نمودند .

در روز 4 شنبه 17 مهر ماه 1392 به علت مغایرت صورت جلسه با محتویات قانون همین جمع به شركت مخابرات ایران مراجعه نمودند و مجدد خواهان اجرای صحیح قانون مذكور شدند كه بعد از ساعاتی در ساعت 11 نمایندگان كارگران با حوزه مدیریت مخابرات به تفاهماتی رسیدند كه بعد از صورت جلسه نمودن تفاهمات در سه بند ، صورت جلسه مذكور به امضاء رئیس هیئت مدیره مخابرات ایران و مدیر عامل و معاونت نیروی انسانی و رئیس حراست و نمایندگان كارگزاران رسید و بعد از آن كلیه همكاران در نماز خانه مخابرات ایران با رئیس هیئت مدیره مخابرات جناب آقای دكتر سید هاشمی ملاقات نمودند و نسبت به موضوعات بوجود آمده نسبت به یكدیگر دلجویی نمودند و جناب آقای دكتر ابراز داشتند  بزودی این صورت جلسه جهت اجرا به استانها ابلاغ می گردد . تا اینكه با وحدت در كنار هم جهت رونق اهداف شركت فعالیت مجدانه ای را در پیش بگیریم .

و بعد از آن در ساعت 12 ظهر روز چهار شنبه همه همكاران به شهرهایشان برگشتند و این صورت جلسه به رویت نمایندگان خبره مجلس رسانده شد كه از تفاهم بوجود آمده بین طرفین ابراز خرسندی نمودند و نیز قول مساعدت پیرامون محقق شدن بند 3 صورت جلسه و رفع اشكالات در طی اجرا را به ما دادند .

در پایان شورای هماهنگی مراكز مخابرات و ICT روستایی تقدیر  و تشكر می نماید :

1-  تقدیر و تشكر ویژه به عمل می آید از كلیه همكاران عزیزی كه در طی این سه روز از استانهای مختلف كشور به الاخص استانهای خراسان رضوی ،خراسان شمالی ، خراسان جنوبی ، لرستان ، كردستان ، آذربایجان غربی ،خوزستان ،كرمان ، قزوین ، همدان ، فارس ، هرمزگان ، سمنان و نیز همكاران اسبق كه در گذشته یاور ما بودند و ما را یاری نمودند .

2- تقدیر و تشكر ویژه به عمل می آید  از رئیس هیئت مدیره شركت مخابرات ایران جناب آقای دكتر سید هاشمی و مدیر عامل و معاونت نیروی انسانی و به ویژه رئیس حراست شركت مخابرات ایران پیرامون تعاملات و تفاهمات و وعده اجرای سریع مصوبات .

و مازاد بر آن از جناب آقای دكتر محجوب نماینده مردمی و ملی پایتخت و دبیر خانه كارگر و حامی و رئیس فراكسیون كارگران در مجلس شورای اسلامی به جهت حمایتهای خاص از اقشار ضعیف جامعه و ما روستا نشینان و اینكه اسكان مادر این 3 روز را در پایتخت تهیه نمودند و برادر بزرگوار جناب آقای دكتر محمودی در خانه كارگر كمال تقدیر و تشكر را داریم .

شورای هماهنگی مراكز مخابرات و ICT روستایی كشور

مشاهده عکسها در ادامه مطلب

نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : چهارشنبه 17 مهر 1392


به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات فارس، دیروز کارگزاران دفاتر ICT از استان‌های مختلف مقابل ساختمان شرکت مخابرات ایران در بلوار سردار جنگل تهران تجمع کردند.

پیش از این نیز بارها کارگزاران دفاتر ICT روستایی برای طلب خواسته‌هایشان دست به تجمع زده‌اند. چند بار تجمع مقابل مجلس و تجمع مقابل هتل المپیک در زمان برگزاری همایش دفاتر ICT روستایی برخی از این دفعات بوده است. اما گویا تاکنون مشکل این افراد بنای حل شدن نداشته است.

در تجمع امروز نیز حدود 100 تا 150 نفر حضور داشتند. این افراد پارچه نوشته‌هایی را در خصوص احقاق حقوق‌شان از مخابرات تهیه کرده بودند. شعارهایی هم سر می‌دادند و با بردن نام چند مدیر مخابراتی از آنها می‌خواستند حیا کنند، حق شان را ادا و صندلی را رها کنند.

این کارگزاران دفاتر ICT  روستایی علت تجمع‌شان را به خبرنگار فارس این طور توضیح دادند که: خواستار اجرای قانون بودجه امسال در خصوص پرداخت حق بیمه و انعقاد قرارداد مستقیم با مخابرات هستند.

حرف اصلی این افراد این بود که در بند 62 قانون بودجه 92 آمده است که مخابرات باید طبق قانون کار با «کارگزاران روستایی» قرارداد مستقیم منعقد و بیمه سنوات گذشته آنها را پرداخت کند که این کار تا امروز انجام نشده است.

تجمع امروز کارگزاران دفاتر ICT روستایی حرف‌های جدیدی داشت که در مشکل کهنه تامین معاش آنها ریشه دارد و بسیار بدتر آنکه واقعیت‌های ناخوشایندی را عیان می‌کند.

زیرا در حالیکه که همواره ایجاد 10 هزار دفترICT روستایی مورد مباهات وزارت ارتباطات بوده و برخورداری از وسیع‌ترین شبکه دسترسی افتخار شرکت دولتی پست بانک،‌ اما امروز کارگزاران دفاتر ICT روستایی گفتند: وزارت ارتباطات وظایف دفاتر ICT روستایی را به ما تحمیل کرده،؛ ما از ابتدا دفتر مخابرات بوده‌ایم. نمی‌خواهیم کار شرکت‌های دیگر را انجام دهیم؛ نمی‌خواهم یارانه را پخش کنم؛ زیرا برای ما صرفه ندارد؛ اما تکلیف دولت است. مجبوریم.

یکی از کارگزاران ICT روستایی گفت: از 20 سال پیش تمام عملیات واگذاری تلفن از ثبت‌نام تا تحویل در محل، نگهداری 250 خط و مرکز بر عهده من است؛ من می‌خواهم همان کارمند مخابرات باشم. تکلیف‌ام روشن باشد و شرکت‌های دیگر هم برای کارشان خودشان فکر کنند.

این کارگزار گفت که مخابرات سوابق کاری آنها را تا 31/3/91 به رسمیت شناخته و ارسال کرده و تاکید داشت که حتما نقل شود که از 10 ماه پیش تاکنون حقوق نگرفته‌اند.

همچنان که تجمع ادامه داشت و کارگزاران بلندتر از قبل شعار سر می‌دادند، خبرنگار فارس برای اطلاع از پاسخ و صحبت‌های طرف مقابل به سراغ مدیران مخابرات رفت. معاون شرکت مخابرات ایران که در طبقه پایین اوضاع را پیگیری می‌کرد این طور پاسخ داد که: طبق قانون بیمه کارگزاران روستایی باید پرداخت شود. زمانی که مخابرات دولتی بود پرداخت بیمه بر عهده دولت بود. پس از تاریخ 17/8/88 که مخابرات خصوصی شد پرداخت بیمه برعهده مخابرات قرار گرفت.

داوود زارعیان گفت: از زمان خصوصی‌سازی تاکنون، مخابرات باید 14 میلیارد تومان بیمه کارگزاران را پرداخت کند که تاکنون 8 میلیارد تومان پرداخت کرده و یک قسط دیگر باقی مانده است.

وی ادامه داد: پس از این، در قانون بودجه 92، مجلس تکلیفی را بر دوش مخابرات گذاشت مبنی بر اینکه مخابرات خصوصی علاوه بر پرداخت بیمه کارگزاران، باید با آنها قرارداد مستقیم منعقد کند. این در حالی است که ما اصلا نمی‌‌دانیم این تکلیف قانونی است یا خیر و آیا مجلس می‌تواند برای یک شرکت خصوصی چنین حکمی صادر کند؟ اما به دلیل اینکه این موضوع یک قانون است به دنبال اجرای آن هستیم.

زارعیان ادامه داد: برای اجرای این قانون و انعقاد قرارداد مستقیم با کارگزاران، باید مشخص شود که چه کارگزارانی مشمول این قانون هستند. زیرا برخی کارگزاران در روستاها به شغل‌های دیگری از جمله کشاورزی و دامپروری مشغول‌ هستند و برخی سرویس‌های دولتی پست و پست‌بانک و شرکت‌های دیگر را ارائه می‌دهند و در نتیجه باید تحت پوشش وزارت ارتباطات قرار گیرند.

این معاون شرکت مخابرات ایران گفت: در نتیجه باید مشخص شود چه کسانی واقعا برای مخابرات کار می‌کنند، برای این منظور نیز طبق قانون بودجه 92، باید کارگروهی متشکل از وزیران ارتباطات، اقتصاد و تعاون تشکیل شود که با توجه به اینکه قانون بودجه امسال دیر ابلاغ شده است، این کارگروه هنوز تشکیل نشده است.

علیرغم پاسخ‌هایی که معاون مخابرات از روی کتاب قانون خواند، واقعیتی که پشت در شرکت مخابرات جاری بود خسته‌تر از آن بود که با بندهای قانونی و منطق و استدلال آرام گیرد.

صرف نظر از  اینکه قانون این افراد را مشمول قرارداد مخابرات معرفی می‌کند یا خیر، طبق قانون این افراد برای مخابرات خصوصی کار می‌کنند یا پست و پست بانک دولتی، چند شغله هستند یا تمام وقت در خدمت دفتر ICT روستایی، مشخص است که تعدادی از مردم این کشور هستند؛ هر چند اندک که روزگار بر وفق مرادشان نیست.

یکی از این افراد که از روی دلخوری تاکید داشت که تمام حرف‌هایش منعکس شود و الا چنین و چنان می‌کند، در آخرین جمله‌اش، گفت: مرغ خانه‌ام را فروخته‌ام امروز آمده‌‌ام.

یکی دیگر که شعارها را آنچنان بلند سر می‌داد تا به طبقه بالای ساختمان برسد، گفت: من به امید این دفتر در روستایمان ماندگار شدم. برادرانم به تهران آمده‌اند و الان هر کدام 300 میلیون پول خانه‌هایشان است. اما من حتی دفتر چه بیمه برای فرزندانم ندارم. چندین ماه است که همان حقوق ناچیز را هم نگرفتم.

یک کارگزار دیگر که چهره جوانی داشت و گویا به تاثیرگذاری حرف‌های خود و همکارانش امیدوار نبود، با لحن مصرانه، گفت تا جواب نگیریم نمی‌رویم؛ همین‌جا خواهیم ماند.

در حالی ساختمان مخابرات را ترک می‌کنیم که هنوز کارگزاران رو‌به‌روی ساختمان حضور دارند. چند نماینده از کارگزاران برای صحبت با یکی از مدیران رده بالای مخابرات (که دقایقی پیش خواستار ترک صندلی‌اش بودند) به داخل ساختمان رفته‌اند.

بیرون ساختمان چند نفری برای رفع خستگی روی پارچه‌نوشته‌های احقاق حقوق‌شان از مخابرات نشسته‌اند. یکی ساک مسافرتی و دیگری پتویی به همراه دارد. همه بازگشت همکاران‌شان را از جلسه با مدیر مخابراتی انتظار می‌کشند.


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی
 
تاریخ ارسال : دوشنبه 15 مهر 1392


دفاتری که مایل به واگذاری مجوز خود هستند می توانند به شماره زیر پیام ارسال نمایند و توضحیات لازم در خصوص موقعیت و وسایل و ... ارائه دهند


30007650005656

همچنین بازدیدکنندگانی که مایل به گرفتن مجوز دفتر هستند می توانند با ما از طریق همین شماره در ارتباط باشند

نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


بسمه تعالی

با عرض سلام و ادب به محضر همكاران ضمن قدر دانی و تشكر از قانونگذاران محترم و نهادها و سازمانها و نیز همكارانی كه از سطح كشور شورای هماهنگی كشوری را یاری نمودند و باعث شدن قانون مدون بیمه كارگران مراكز مخابرات روستایی تصویب و به مرحله اجرا برسد .

لكن با توجه به مراجعات مكرر از سطح كشور به پایتخت و بر گزاری كمیسیونها ی متعدد در مجلس شورای اسلامی و نظارت وزارت محترم ارتباطات اجرای قانون فوق توسط شركت مخابرات ایران نادیده گرفته شده 0

 اینك ما كارگران مراكز مخابرات روستایی هر یك به نمایندگی از خویش در روز دوشنبه مورخه 15/07/1392 جلوی شركت مخابرات ایران حضور خواهیم یافت و این سئوال را خواهیم پرسید كه چرا قانون اجرا نمی شود ؟؟؟؟؟

 

شورای هماهنگی مراكز مخابرات و ICT  روستایی كل كشور


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی


ضمن تقدیر و تشکر در زمینه اجرایی شدن در طرح ستاره دنباله دار و در راستای رضایتمندی و جذب مشتریان جدید نسبت به کاهش حداقل مبلغ سپرده گذاری در طرح فوق از پنجاه میلیون ریال    به  ده میلیون ریال فقط در سامانه سیمیا اقدام گردیده است ضمن اطلاع رسانی مناسب نسبت به  و جذب منابع و موفقیت برای دستیابی به اهداف همچنان ساعی و کوشا باشید.

منبع:پست بانک استان زنجان


نویسنده : انجمن پیشخوان روستایی

سرگرمی و تفریحی نیک فان دات کام

گروه اینترنتی اطلس

نیک فیس

طراحی سایت

طراحی بنر و هدر

طراحی قالب وردپرس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic